+7 (212) 674-25-10

© 2021 Larson. All Rights Reserved.
Development by Paul Studio

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

2005 yılından bu yana Panjur sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni panjur teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek panjur sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacını gözetmiş, profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir şekilde devam etmiş olan kurucu ortakları ve personelleri ile birleşip Cumba Panjur ve Alüminyum Doğrama Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketini 2023 yılında kurulmuştur.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan kurucu ortak ve personelleriyle bugünkü konumuna gelmiştir. Çalışma arkadaşlarımızın deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Sektörde Uzman, nitelikli personelleri ile Yurtiçi ve Yurtdışı pazarları ile siz değerli müşterilerine ve Bayilerine hizmet sunmaktadır. Panjur, Doğrama, Cam Balkon, Giyotin, Tente, Sineklik, Gölgelendirme Sistemleri, Akıllı ev ve Otomasyon Sistemleri de bünyemizde bulunan üretim ve satış ağımızın içerisinde bulunmaktadır.

Yenilikçi, Dürüst, Güvenilir, Etik Çalışma, Müşteri Memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla