+7 (212) 674-25-10

© 2021 Larson. All Rights Reserved.
Development by Paul Studio

Ultra Isı Camlı ve Jaluzili Sistem (Katlanır Cam Sistemi)

Ultra Isı Camlı ve Jaluzili Sistem (Katlanır Cam Sistemi)

Ultra Isıcamlı & Jaluzili Sistem normal katlanır cam sistemlerinde kapanan mekanda ısı kaybı yaşandığından dolayı tasarlanmış bir sistemdir.
Daha çok ısı, ses ve su izolasyonu düşünülmüştür. Isı yalıtımlı cam kombinasyonu 4+22+4 çift taraf temperli cam kullanılmaktadır. İki camın birleşme noktasında alüminyum ara fitil kullanılmaktadır. Her bir camın birleşme noktasında alüminyum parçalara bağlı, çift taraflı kıl fitil kullanılmaktadır.
Balkonunu odaya çevirmek isteyenler için mükemmel bir üründür. Kanat genişlikleri A0-90 cm arasında kullanılabilir. Sistem yüksekliği ise maksimum 300 cm’ye kadar kullanılabilir. Tavsiye edilen yükseklik 250 cm dir. Bir kanatta A adet teker, 8 adet rulman kullanılmaktadır. Her rulmana eşit yük verildiği için çok rahat hareket eder. Rulman büyüklüğü diğer piyasa ürünlerine göre daha büyüktür. 629 ZZ rulman kullanılmaktadır.
Alt raydan ve üst raydan çalışabilen bir üründür. Alt kasada kendi tasarımımız olan oluk sistemi kullanıldığından yağmur suyunu geçirmez. Çok rüzgar gören bölgelerde 4+20+5mm. çift taraf temperli ısıcam sistemi de kullanılabilir. İki cam arasında 22 mm boşluk düşünülmesinin sebebi jaluzili sistem uygulanabilirliği içindir. Sistem bir nevi ısıcam ve jaluzili sistemdir. Sistem 3 yıl garantilidir.
Sistemin bütün aksesuarları kendi fabrikamızda CNC tezgahlarımızda yapılmaktadır. Ultra Isıcamlı & Jaluzili Sistem argemizde, müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır. Profil tasarım ve tescili TPE tarafından patenti belgelenmiştir.